Zadbane dłonie i paznokcie to wizytówka każdej kobiety. Manicure hybrydowy jest jednym z najpopularniejszych sposobów na długotrwały efekt pięknych paznokci. Lakiery hybrydowe cieszą się coraz większą popularnością. W ostatnim czasie na rynku pojawia się wiele nowych marek. Jedną z nich jest Evi products, która pochodzi z Holandii. W ofercie marki możemy znaleźć lakiery hybrydowe, bazy, topy, żele budujące, akcesoria, primery oraz lakiery z efektami m.in popularne kocie oko.

Lakiery hybrydowe Evi Products

Lakiery znajdują się w smukłych buteleczkach o poj. 7 ml z piękną minimalistyczną złotą szatą graficzną. Aktualnie mamy do wyboru ponad 70 soczystych, modnych kolorów odznaczających się wyjątkową trwałością bez odprysków do 4 tygodni. Wyróżnia je także możliwość tworzenia różnorodnych efektów m.in wspomniane już kocie oko oraz efekt syrenki. W asortymencie sklepu jest także 5 lakierów w wersji PLATINYUM z mieniącymi się drobinkami. Produkty są równomiernie napigmentowane nie pozostawiają smug. Mają też odpowiednio gęste formuły nie zalewają skórek. Wygodny pędzelek zapewnia łatwą aplikacje. Charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia, zachowują także wysoki połysk.

Bazy i topy

Wśród oferty marki znajdziemy także bazy w różnych odcieniach i rodzajach. Wyróżniają się wysoką trwałością, można nimi wzmocnić, przedłużyć jak i zbudować (nawet o 7 mm) naturalny paznokieć. Dzięki zawartości protein i minerałów odżywia zniszczoną płytkę. Można je stosować także pod ulubiony żel budujący. Marka posiada również topy Mat Velvet, który pozostawia na paznokciu miękką welurową warstwę oraz tradycyjny top Perfect Top no Wipe, który zabezpiecza stylizację, i gwarantuje niepowtarzalną trwałość oraz idealny połysk.

Żele budujące

W asortymencie sklepu znajdziemy również żele budujące o różnych właściwościach i rodzajach. Wszystkie żele znajdują się w wygodnych odkręcanych słoiczkach, dzięki czemu z łatwością możemy wykorzystać produkt do końca. Specjalna formuła zapewnia stabilność koloru, bez żółknięcia. Pięknie się poziomują i łatwo je piłować.

W ofercie możemy znaleźć także gotowe zestawy promocyjne mały i duży.

Produkty dostępne w sklepie: https://eviproducts-nails.com/