Złożony z czterech etapów program wyszczuplający Caudalie to idealny sposób na ujędrnienie i napięcie skóry. To niepowtarzalna chwila relaksu i możliwość przeżycia w domu przyjemności, która daje zabieg Vinothérapie.   

JEDEN ROZMIAR MNIEJ PO 28 DNIACH *

Peeling, 2 razy w tygodniu

Peeling Crushed Cabernet to firmowy produkt Spa Vinothérapie Caudalie. Zawarte w nim pestki winogron i sześć drenujących olejków eterycznych nadają skórze gładkość, miękkość i jedwabistość, a zarazem przygotowują ją do nałożenia produktu wyszczuplającego.

Ujędrnianie raz dziennie, rano

Liftingująco-ujędrniający balsam do ciała Vinosculpt to nowy, wyszczuplający, naturalny produkt Caudalie. Wzbogacony o ujędrniające ekstrakty z irysa oraz polifenole z pestek winogron o właściwościach przeciwutleniających. Ujędrnia on cztery wymagające kuracji strefy ciała. Aby skutecznie ujędrnić skórę, balsam należy stosować rano.

Napinanie raz dziennie, wieczorem

Ten suchy olejek napina skórę i nadaje jej piękny wygląd. Jest to wyszczuplający koncentrat, który przywraca sylwetce piękny kształt i zmniejsza widoczność skórki pomarańczowej, dzięki pobudzeniu drenażu. Produkt stosuje się na wilgotną skórę, masując wybrane miejsca okrężnymi ruchami z dołu do góry.

 

Drenaż, 3 saszetki dziennie

Oferowane tylko przez Spa Vinothérapie drenujące herbatki ziołowe bio, z certyfikatem Ecocert poprawiają usuwanie z organizmu wody i toksyn, pomagając w ten sposób w wyszczuplaniu.

Źródło: Materiały prasowe