Grudzień, bez względu na okoliczności, jest magicznym miesiącem. Zbliżające się wielkimi krokami Święta oznaczają jedno! Czas na świąteczne dekoracje, które wprowadzą do naszego domu niepowtarzalny nastrój. Pachnąca choinka, kolorowe bombki, świerkowe gałązki, dające ciepło girlandy świetlne czy stroiki – to wszystko przynosi niezwykłą radość, ukojenie i spokój ducha. Jednak… trzeba zacząć od początku! Pierwszy etap w przygotowaniu domu na Święta to… porządki!

Przedświąteczne sprzątanie może być łatwe i przyjemne, ale warto pamiętać o kilku kwestiach. Przede wszystkim świąteczne porządki trzeba zaplanować z odpowiednim wyprzedzeniem, zaangażować w nie całą rodzinę, a także uzbroić się w odpowiedni zestawy środków, które działają szybko i bez zarzutu. O idealną czystość najlepiej zadbają produkty skuteczne, naturalne i bezpieczne dla środowiska, takie jak nowości OnlyEco.

Wśród nowości marki, które są niezbędne przy świątecznych, domowych porządkach znajdują się:


Spray do mycia łazienki – to skuteczny płyn przeznaczony do czyszczenia wszystkich powierzchni i wyposażenia łazienek oraz toalet: wanien, umywalek, kabin prysznicowych, armatury oraz płytek ceramicznych. Naturalny kompleks czyszczący, na bazie alkoholu otrzymywanego ze skrobi roślinnej i botanicznych ekstraktów, niezwykle skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia, pielęgnuje i zabezpiecza czyszczone powierzchnie. Pomaga również zapobiegać ponownemu zabrudzeniu. Dzięki zawartości naturalnych składników takich jak olejek ze skórki cytryny, produkt skutecznie czyści kamień, rdzę i osady z mydła. Usunie też nieprzyjemne zapachy, nadając powierzchniom świeży, cytrusowy zapach. Gliceryna natomiast przywróci blask armaturze, zapobiega osadzaniu się brudu i kamienia i pielęgnuje ceramikę.


Spray do mycia kuchni – płyn, który z niezwykłą dokładnością wyczyści wszystkie powierzchnie i wyposażenie w kuchni, takie jak: blaty, kuchenki gazowe i elektryczne, lodówki, meble, okapy, piekarniki, kafelki, zlewozmywaki i kosze na śmieci. Nadaje się także do bezpiecznego czyszczenia stołów i dziecięcych fotelików do karmienia.
Aktywna piana max trudne zabrudzenia – to produkt do zadań specjalnych. Dzięki skoncentrowanej formule do usuwania tłuszczu i uporczywych plam ze wszystkich powierzchni idealnie sprawdzi się przy większych porządkach. Służy do czyszczenia płyt i rusztów kuchennych, patelni i piekarników, okapów, grilla, a także szyb kominkowych. Przydatna jest także do usuwania trudnych plam z tłuszczu, makijażu, żywicy, pozostałości kleju, śladów po długopisach i mazakach.


Płyn do mycia szyb i luster pozwoli na dokładne wyczyszczenia szyb, luster, wszelkich szklanych płyt kuchennych i dekoracyjnych, płytek ceramicznych, bez smug i plam.
Płyn do mycia podłóg jest nie tylko niezawodny, ale również bardzo wydajny. Można stosować go do czyszczenia drewnianych, paneli, kafelków, marmuru i podłóg wykonanych z tworzyw sztucznych. Szybko wysycha i nie pozostawia po sobie smug.

Sekret środków czystości OnlyEco tkwi w surfaktynie. To przełomowy składnik czyszczący stworzony w laboratoriach marki, który powstaje dzięki technologii biorafinacji rzepaku przy użyciu specjalnych mikroorganizmów. Liczne badania laboratoryjne potwierdzają, że jest 100x bardziej delikatna i 4x silniejsza niż powszechnie stosowane surowce czyszczące. Natychmiast usuwa wszelkie zanieczyszczenia organiczne i mineralne, wykazując przy tym działanie antybakteryjne. Dodatkowo jest również łagodna dla czyszczonych powierzchni, a także pielęgnuje je i właściwie zabezpiecza. Formuła produktów oparta jest w 99% na naturalnych składnikach takich jak olejki ze skórki cytryny, ekstrakt z grejpfruta oraz gliceryna.

Produkty OnlyEco są bez: SLS, SLES, NTA, EDTA, parabenów, PEG-ów, substancji petrochemicznych, barwników syntetycznych kompozycji zapachowych, enzymów, fosforanów, siarczanów, formaldehydu, chloru, boranów, wybielaczy optycznych i chemicznych.

Źródło: Materiały prasowe