W OnlyBio Black Firday zaczynamy Black Week. Od 23.11 do 30.11 (włącznie) w e- sklepie marki, będzie można skorzystać z wielu atrakcyjnych ofert sięgających nawet 80%. Promocja obejmuje ponad 80 produktów marki.

W trakcie Black Week lubiane serie: Anti Age Elixir, Hydra Mocktail, Silver MED Care+, Bakuchiol&Squalane będzie można kupić aż 25% taniej. W promocji 25% znalazły się także kosmetyki dla dzieci oraz kultowa seria z nawilżającym lewanem i surfaktyną Prebiotyki i Olejki. Jeśli przygotowujecie się do świątecznych porządków, naturalne środki czyszczące OnlyEco z nowej serii, będą w ofercie -25%. A na poszukiwaczy mega promocji czeka miła niespodzianka, niektóre serie będą dostępne z aż 80% rabatem.

Razem z Olgą Kalicką, Katarzyną Cichopek i Anną Wendzikowską marka OnlyBio przygotowała specjalny rabat 15% do 6.12 na serię do włosów Hair Balance, która jest hitem instagrama i ulubieńcem włosomaniaczek. Z promocji można skorzystać wpisując podczas zamówienia jedno z trzech haseł: KASIA15, OLGA15 i ANIA15

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty na www.sklep.onlybio.life

Źródło: Materiały prasowe