Wysokiej jakości pielęgnacja dzięki starannie dobranym składnikom naturalnego pochodzenia. Opalona skóra wolna od szkodliwych promieni UV! Zestaw TARANIO został stworzony dla kobiet, które wiedzą, że promieniowanie słoneczne szkodzi ich skórze a jednocześnie chcą cieszyć się naturalną równomierną opalenizną.

Innowacyjny zestaw do bezpiecznego, samodzielnego opalania twarzy,
szyi i dekoltu

Mały aplikator tworzy nano mgiełkę i rozpyla serum, dokładnie pokrywając
twarz, szyję oraz dekolt. 

Użyj kompaktowego aplikatora i rozpyl delikatną mgiełkę.

JAK TO DZIAŁA?
Serum można aplikować rano jak i wieczorem. Przed pierwszym użyciem należy wykonać peeling twarzy, szyi i dekoltu. Po stonizowaniu skóry można przystąpić do aplikacji serum. Po aplikacji serum rano, należy odczekać około 30 min. aż serum wchłonie się w skórę i następnie nałożyć makijaż. Aplikacja wieczorna przygotowuje skórę do dalszych zabiegów, najlepiej jednak w dniu aplikacji nie nakładać dodatkowych preparatów pielęgnacyjnych w celu uzyskania lepszych rezultatów.

Wyjątkowa formuła serum brązującego zawiera najbardziej nowoczesne składniki brązujące pochodzenia naturalnego

DHA i erytruloza 
To kompleks substancji samoopalających, które pozwalają na uzyskanie muśniętej słońcem skóry budując odcień opalenizny z każdym dniem aplikacji.

MelanoBronze
Mimetyczny aktywator opalania. Ekstrakt z jagód pieprzu mnichów:

  •  Zwiększa naturalną syntezę melaniny
  • Poprawia własną obronę skóry przed UV
  • Poprawia naturalną opaleniznę skóry

Black BeeOme™

Ferment z miodu czarnych pszczół. Pomaga w przywróceniu równowagi mikroflory skóry, redukuje wydzielanie sebum i pozostawia skórę bardziej matową i świeżą. Chroni i regeneruje funkcje barierowe

Ciesz się subtelną, zdrową opalenizną i odżywioną skórą każdego dnia!

Źródło: Materiały prasowe