Odżywcze serum do paznokci dermena® regenail to specjalistyczny produkt pielęgnacyjny oparty na aktywnym kompleksie olejków naturalnych (z mirry, bawełny, migdałów, kiełków pszenicy i oleju canola), wzbogacony witaminowym koktajlem naprawczym (witamina A, E, F i C) oraz lecytyną. Wyjątkowy skład produktu zapewnia kompleksową pielęgnację i ochronę płytki paznokcia oraz otaczającego go naskórka. Serum ma właściwości odżywcze i regenerujące.

Wzmacnia strukturę paznokcia, wygładzając jego powierzchnię. Zapobiega
łamaniu i rozdwajaniu się paznokci, poprawiając ich elastyczność. Preparat chroni przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych. Intensywnie nawilża, natłuszcza i zmiękcza suche i popękane skórki wokół paznokci.  Regularne stosowanie odżywczego serum do paznokci dermena® regenail zapewnia pełną i długotrwałą ochronę paznokci i skórek, poprawia ich wygląd i kondycję. Paznokcie stają się mocniejsze, odporniejsze na uszkodzenia i bardziej błyszczące, a skórki wokół paznokcia delikatniejsze i bardziej elastyczne.

Serum posiada przyjemny owocowy zapach, łatwo nakłada się na paznokcie i szybko się wchłania. Sposób stosowania: Stosować serum 1-2 razy dziennie na umytą i osuszoną powierzchnię paznokci oraz otaczające paznokieć skórki. Tuba z pędzelkiem umożliwia łatwe i precyzyjne nałożenie preparatu. Po aplikacji delikatnie wmasować serum i pozostawić do wchłonięcia. Produkt może być stosowany w sposób ciągły.
Wskazania:
– słabe, łamliwe i rozdwajające się paznokcie
– zniszczone i wymagające regeneracji paznokcie
– suche i popękane skórki wokół paznokci

Cena: 15zł (7 ml)
Produkty dermena® dostępne są w sklepie firmowym https://shop.pharmena.eu/ , aptekach i wybranych drogeriach.
Zapraszamy na nasz profil na Instagramie: Dermena Polska

Źródło: Materiały prasowe