W związku z zagrożeniem i skalą epidemii wirusa SARS CoV-2 na terenie Polski, marka GLOV podjęła szereg działań mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa naszych współpracowników oraz naszej społeczności. W tym szczególnym czasie, działając wspólnie i odpowiedzialnie, możemy sprostać temu trudnemu wyzwaniu. Dlatego wychodzimy z inicjatywą do osób najbardziej potrzebujących i zachęcamy do tego również inne marki!

Dzisiejszego dnia przekazaliśmy dwa tysiące mydeł, o wartości 20 000 zł, do Noclegowni na ul. Polskiej  oraz do Pensjonatu Socjalnego św. Łazarza, znajdującego się przy ul. Traktorzystów, na terenie Warszawy. Mydła zostały zapakowane w podręczne, kompaktowe opakowania przenośne, które ułatwią ich rozdysponowanie. Tym gestem chcielibyśmy wesprzeć trudną sytuację schronisk dla osób w kryzysie bezdomności. Uważamy za szczególnie ważną pomoc zarówno pracownikom, wolontariuszom, jak i samym potrzebującym. W związku z panującą pandemią koronawirusa, sytuacja ośrodków pomocy społecznej gwałtownie się pogorszyła i nie możemy pozostać wobec tego obojętni.

Zachęcamy zarówno naszych obserwatorów i przyjaciół, jak i inne marki do wsparcia tych pozostających w potrzebie. Nieustannie obserwujemy rozwój sytuacji, ale już teraz możemy obiecać, że będziemy wychodzić naprzeciw potrzebom zarówno naszych klientów, jak i otaczającej nas społeczności teraz i w przyszłości.

W dobie kryzysu współpraca i ‌wzajemne wsparcie są ważniejsze niż kiedykolwiek.  Wszystkim życzymy wiele zdrowia i wytrwałości.

Zespół GLOV