Nie? A ona istnieje. CALL IT MAGIC to seria kosmetyków, które mają ODCZAROWAĆ błędne koło przetłuszczania się cery i zrównoważyć ten proces na wielu poziomach jednocześnie. Jak? Poprzez kompleksową pielęgnację i wspomaganie skóry tłustej, mieszanej, skłonnej do błyszczenia, tworzenia się zaskórników i wyprysków.

DAJ SIĘ ZACZAROWAĆ… i odczaruj błędne koło niedoskonałości!

DON’T BE SH(Y)INY  KREM SUPER-NORMALIZUJĄCY 

Pielęgnuje cerę problematyczną – trądzikową, skłonną do stanów zapalnych,  z rozszerzonymi porami, przetłuszczającą się  i mieszaną. 

Krem Don’t be sh(y)iny zawiera uderzeniową dawkę uzupełniających swoje działanie składników regulujących wydzielanie sebum, normalizujących oraz ochronnych  i nawilżających. 

Biomimetyczna – lamelarna formuła kremu zbliżona jest do budowy naskórka, pozwala to na maksymalizację działania kosmetyku, przy zachowaniu fizjologicznej równowagi i komfortu skóry.

Na dzień i na noc – cena 150 zł/50ml

MAGIC MIXTURE
Normalizujący booster przeciw niedoskonałościom

To wysoce skoncentrowany booster składników przywracających równowagę cerze tłustej, mieszanej, trądzikowej oraz  z rozszerzonymi porami. Jego zadaniem jest skuteczna pielęgnacja skóry wytwarzającej nadmiar sebum, niezależnie od płci i wieku. Booster Magic Mixture to zestawienie najwyższej jakości składników o działaniu:
-normalizującym,
-antybakteryjnym,
-antyoksydacyjnym,
-nawilżającym.

Na dzień i na noc – cena 99 zł/30ml

KOSMETYKI Z SERII CALL IT MAGIC DOSTĘPNE SĄ  W SKLEPIE INTERNETOWYM: alkemie.com

Źródło: Materiały prasowe