Sztuka przygotowywania makijażu to wyjątkowa umiejętność, którą szczyci się niemal każda kobieta. Jednak, aby wykonywać ją w prawidłowy sposób konieczne jest posiadanie akcesoriów, które to zagwarantują. Z tego powodu przygotowaliśmy zestaw pięciu niezbędnych pędzli do makijażu oczu, które zachwycą zarówno osoby początkujące jak i profesjonalistów w dziedzinie make-up.

GLOV Eye Makeup Brushes wykonane są z jedwabiście miękkiego syntetycznego włosia. Holograficzne, lekkie pędzle w pastelowych kolorach sprawdzą się przy makijażu dziennym, czy przy wyrazistym smoky eyes, gdziekolwiek jesteś! Dzięki gładkiej strukturze włosia – bez porów, nie absorbują kosmetyków i łatwo utrzymać je w czystości, co jest niezwykle istotne podczas podróży.


Do 5 razy sztuka! czyli:

  • Blending brush – doskonały do blendowania cieni w załamaniu powieki
  • Eyeshadow brush – pędzel, który umożliwi aplikację optymalnej ilości produktu
    na powieki
  • Crease brush – umożliwi aplikację kosmetyków na dolną powiekę czy
    w wewnętrznych kącikach oczu
  • Eyeliner brush – pozwoli na wyczarowanie nieskazitelnej kreski na powiece
  • Mini flat eye brush – mały, płaski pędzelek, który idealnie sprawdzi się w nakładaniu neutralnego cienia bazowego na całą powiekę oraz błyszczących cieni na jej środkową, wypukłą część.

Pędzle zapakowane są w lekką i poręczną tubkę, która ułatwi przechowywanie pędzli, szczególnie podczas podróży. Linia GLOV Eye Makeup Brushes dostępna jest w kolorach: różowy, fiolet i srebrny. Nasze GLOV Eye Makeup Brushes to absolutny makijażowy must-have! Z nimi make-up będzie bardziej precyzyjny, a jego wykonanie stanie się dużo prostsze.

Zestaw GLOV Eye Makeup Brushes dostępny jest w sklepie internetowym
w cenie 49,90 zł

Źródło: Materiały prasowe