Znani i lubiani, których w mediach społecznościowych łącznie obserwują miliony osób, połączyli swoje siły, by wspomóc najbardziej potrzebujących. Już 17 i 18 stycznia w Galerii Młociny odbędzie się wyjątkowa wyprzedaż. Wszyscy zainteresowani będą mieli niepowtarzalną okazję, by zakupić ubrania i dodatki słynnych, polskich influencerów, a uzyskany dochód zostanie przekazany Fundacji zajmującej się ratowaniem cierpiących zwierząt w płonących lasach Australii. Wyjątkowa inicjatywa odbywa się w ramach współpracy z aplikacją LESS_.

W piątek, 17 stycznia, w godzinach 16:00-20:00 oraz w sobotę, 18 stycznia, w godzinach 10:00-20:00 na Placu Eventowym Galerii Młociny (poziom 0) wszyscy zainteresowani będą mieli okazję zakupić ubrania i dodatki najsłynniejszych polskich influencerów. Inicjatywa, której ideą jest zebranie funduszy na wyjątkowy cel, spotkała się z ogromnym zainteresowaniem ludzi doskonale znanych ze świata mediów społecznościowych. Wszystko to, by wspólnymi siłami zebrać środki, które zostaną przekazane na pomoc cierpiącym zwierzętom w płonących lasach w Australii. Ogromna katastrofa zwróciła uwagę całego świata na kraj słynący z zamieszkujących go kangurów i koali, jednocząc miliony osób, które zdecydowały się wesprzeć wszystkich zmagających się z wielkimi pożarami.

Już w piątek 17 stycznia oraz sobotę 18 stycznia miłośnicy modowych trendów będą mieli możliwość bezpośredniego zaangażowania się w inicjatywę, kupując ubrania oraz dodatki swoich idoli.  W dniach 17 i 18 stycznia w Galerii Młociny spotkamy znanych i lubianych, których w mediach społecznościowych łącznie obserwują miliony osób. Wśród nich dziennikarki telewizyjne i osobowości medialne – Anię Wendzikowską, Karolinę Szostak i Dorotę Michałowską, blogerów Magdalenę Antosiewicz oraz Łukasza Kędziora, a także aktorkę Anetę Zając. Nie zabraknie również tych, którzy swoją działalnością w mediach społecznościowych zjednali sobie serca setek tysięcy osób.

W Galerii Młociny będziemy mieli okazję zakupić ubrania należące m.in. do Leny Kociszewskiej – influencerki z niespełna trzymilionową społecznością w mediach oraz jednej z najbardziej znanych, polskich TikTokerek – Oliwii Misztal. Na wydarzeniu obecna będzie również Claudia Urta – znana influencerka i modelka, a także Natalia Trojan, która zachwyciła swoimi makijażami największe marki kosmetyczne świata. Inicjatywę wsparły jedne z najbardziej wysportowanych sióstr w Polsce – Siostry Bukowskie, a także modelka Ola Korytowska i znane influencerki lifestylowe – Pola Bogdańska, Klaudia Kupiec i Martyna Kępa.


Sprzedaż ubrań i dodatków odbędzie się poprzez aplikację LESS_, która od czerwca 2019 roku zachęca do kupowania ubrań z drugiej ręki w duchu Zero Waste. Aplikacja nie pobiera żadnej prowizji, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo i komfort sprzedaży. Proekologiczna inicjatywa twórców projektu spotkała się z ogromnym uznaniem nie tylko w Polsce, ale również licznych Krajach Europy Środkowej i Zachodniej.


LESS_ jest świeżym pomysłem na odsprzedaż oraz kupno ubrań i akcesoriów. Naszą ideą jest wprowadzenie minimalizmu w garderobie i zmiana reguł gry w świecie mody i zakupów. Dając ubraniom drugie życie, wysyłamy ważny komunikat: jestem po stronie środowiska. Dzięki takim wyborom pomagamy zmniejszyć ilość odpadów tekstylnych. Naszym głównym claimem jest „Mniej zbędnych rzeczy. Więcej Twojego stylu”. – Mówi Tymoteusz Smolis, Marketing Manager aplikacji LESS_.
W wydarzeniu udział wezmą:
1. Luiza Grabowska – @tipsbylouise
2. Aneta Zając – @aneta_zajac_official
3. Karolina Szostak – @karolinaszostak
4. Ania Wendzikowska – @aniawendzikowska
5. Dorota Michałowska – @dmbeauty.pl
6. Magda Antosiewicz – @thirtyfashionblog
7. Łukasz Kędzior – @lukebook.pl
8. Paulina Stępniak – @stepniakpaulina
9. Sandra Urbańska – @sanofficialx
10. Karolina Mrozicka – @karolinamrozicka
11. Claudia Urta – @claudiaurta
12. Natalia Trojan – @natalia_trojan
13. Martyna Kępa – @martynakepa
14. Oliwia Misztal – @oliwia_misztal
15. Martyna Bukowska – @marsi_bukowska
16. Lena Kociszewska – @lena_moonlight
17. Karolina Walawko – @kaaaro_wu
18. Żaneta Marzec – @zanettfashion
19. Ola Korytowska – @olakori
20. Klaudia Kupiec – @k.qpiec
21. Pola Bogdańska – @simplybypola
22. Natalia Zambrzycka – @nataliaasandra
23. Natalia Niedźwiecka – @nieecka
24. Dominika Laskowska – @do_laskowska
25. Rafał Doroszuk – @rafaldor07
Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziemy na stronie www.galeriamlociny.pl.

Źródło: Materiały prasowe