Polski producent chusteczek nawilżanych wprowadza nową linię ściereczek czyszczących do domu COMFORT. W jej skład wchodzą cztery nowe warianty: Kuchnia, Łazienka, Lodówka, Mikrofala, AGD i Meble drewniane. Skuteczne, wygodne, a co najważniejsze, przyjemne w użytkowaniu mogą być prawdziwym przyjacielem domu. Wystarczy przetrzeć zabrudzoną powierzchnię i gotowe!


Sprzątanie większości z nas kojarzy się z przykrymi domowymi obowiązkami, które teraz z łatwością można zmienić w przyjemne rytuały. Luba daje rozwiązanie w postaci poręcznych, dużych ściereczek nawilżanych, które  szybko usuną brud i zanieczyszczenia z różnych powierzchni. Jest to szczególnie ważne w przypadku sytuacji niespodziewanych np. gości, którzy zapowiadają się dosłownie chwilę przed wizytą, czyli w momencie, kiedy trzeba szybko usunąć zabrudzenie. Ściereczki LUBA COMFORT wyróżniają się jakością – są wykonane  z mocnej, perforowanej tkaniny, doskonale myją i zbierają zanieczyszczenia. Mają dużą powierzchnię, dzięki czemu są bardzo wygodne w użytkowaniu (26×21 cm), można ich używać wielokrotnie (po uprzednim wypłukaniu). Są testowane dermatologicznie i bezpieczne dla skóry dłoni. Ściereczki do czyszczenia lodówki nadają się do kontaktów z żywnością.


Ściereczki czyszczące LUBA COMFORT zachwyciły konsumentów nową jakością! Dostały bardzo wysokie oceny podczas badań fokusowych.
„Cudowne! Rewelacja. Odkrycie stulecia. Format jest większy i umożliwia jednym ruchem pozbyć się zabrudzonej powierzchni. Lepiej zbiera bród. Tak mi się spodobały te chusteczki, że całą lodówkę nimi wyczyściłam.
Cudownie schodzi, naprawdę. Nie pieni się, domywa. Ładnie pachnie. Aż chce się sprzątnąć. Umyłam wszystko w środku i z zewnątrz, gdzie się dało”.
„Ona też dobrze zbiera brud, dziś np. czyściłam kuchenkę mikrofalową rano i nawet jakieś przypalone resztki po kotletach zbiera bardzo ładnie, bezproblemowo”
Kobiety 25-35 lat*
*Raport z badania jakościowego „Ściereczki Luba, rozpoznanie potrzeb i ocena produktów”, Maison& Partners, Warszawa, kwiecień 2019.

W skład nowej linii ściereczek nawilżanych COMFORT wchodzą następujące produkty:

KUCHNIA – ściereczki uniwersalne przeznaczone do czyszczenia powierzchni kuchennych o przyjemnym zapachu cytrusowego ogrodu. Zawierają ocet owocowy, który jest naturalnym składnikiem czyszczącym i sodę.  Duża, gruba ściereczka XXL jest wygodna w użyciu i teraz jeszcze bardziej wydajna. Receptury czyszczące zostały przebadane dermatologicznie.
Cena regularna: 8,99 zł
Cena w promocji świątecznej: 6,99 zł


ŁAZIENKA – czyszczące ściereczki antybakteryjne pozostawiają połysk bez smug oraz neutralizują zapach nutą świeżości oceanu. Duża, gruba ściereczka XXL jest bardzo wygodna w użyciu i teraz jeszcze bardziej wydajna. Receptury czyszczące zostały przebadane dermatologicznie.
Cena regularna: 8,99 zł
Cena w promocji świątecznej: 6,99 zł


LODÓWKA/MIKROFALA/AGD – ściereczki czyszczące  z octem jabłkowym, który ma przyjemny zapach i posiada właściwości czyszczące. Ocet jest bezpieczny  i nieszkodliwy dla zdrowia.  Duża, gruba ściereczka XXL jest bardzo wygodna w użyciu i teraz jeszcze bardziej wydajna. Receptury czyszczące zostały przebadane dermatologicznie.
Cena regularna: 8,99 zł
Cena w promocji świątecznej: 6,99 zł

MEBLE DREWNIANE – ściereczki pielęgnujące z woskiem Carnauba i olejem z awokado pielęgnują i zabezpieczają drewno. Opóźniają osadzanie się kurzu. Duża, gruba ściereczka XXL jest bardzo wygodna w użyciu i teraz jeszcze bardziej wydajna. Receptury czyszczące zostały przebadane dermatologicznie.
Cena regularna: 8,99 zł
Cena w promocji świątecznej: 6,99 zł

Źródło: Materiały prasowe