Po dłuższej nieobecności produkty NOUBA powróciły na rynek polski z szeroką gamą nowości, które znów podbijają serca Polek! NOUBA to jedna z najlepszych profesjonalnych marek kosmetycznych na świecie. Ekskluzywne, innowacyjne produkty o doskonałej jakości, bogatej kolorystyce i niepowtarzalnym designie.

Kosmetyki są projektowane oraz produkowane we Włoszech. To elegancka i profesjonalna linia, która wyznacza i kreuje międzynarodowe trendy w makijażu. Marka NOUBA cieszy się ogromnym powodzeniem na całym świecie i jest ceniona przez największe gwiazdy show-biznesu, wizażystów, a także wielbicielki kosmetyków najwyższej jakości.

Naszą markę pokochały takie wizażystki jak:
Ewa Gil, Marta Gąska, Magdalena Pieczonka i Aneta Nowacka.
Kultowa pomadka w płynie Millebaci 7, bronzer Earth Powder czy rozświetlacz Nouba GLOW to najbardziej cenione produkty marki NOUBA w Polsce. Właścicielem marki został niedawno Roberto Petrucci – były szef Chromavis Fareva – jednej znajwiększych firm produkujących kosmetyki.
Głównym wizażystą marki jest Diego dalla Palma.

Nowe odcienie naszego bestsellerowego produktu- pomadki w płynie
Millebaci. Wyjątkowa trwałość, nawilżenie oraz efekt wygładzonych ust.

INSTABLACK eyeliner & khol zakończony gąbeczką. Perfekcyjnie podkreśla linię rzęs nadając wyrazisty kolor i kształt. NUVOLA to puder utrwalający, który zapewnia lekki, matowy efekt, pozostawiając skórę naturalnie promienną. Kremowy cień do powiek QUI zapewnia wyjątkową trwałość, wydajność i wygodę w aplikacji.

Źródło: Materiały prasowe