GLOV to marka tworząca produkty do pielęgnacji, które działają z samą wodą, są wielokrotnego użytku i bazując na nowoczesnej technologii, wydobywają naturalne piękno skóry. Stworzone w mikrotechnologii włókna GLOV usuwają makijaż oraz delikatnie oczyszczają twarz i ciało.
Teraz postanowiliśmy pójść o krok dalej. Mniej znaczy więcej — nie tylko w pielęgnacji. Namawiamy kobiety do odchudzenia swoich kosmetyczek, a sami odchudziliśmy nasze opakowania! Od teraz produkty GLOV On-The-Go oraz GLOV Moon Pads dostępne są również w nowych, ekologicznych wersjach opakowań, które nie zawierają zbędnych kartonów, folii czy plastiku.

Bestsellerowa rękawiczka GLOV On-The-Go w mgnieniu oka usuwa makijaż tylko przy użyciu wody, sprawiając, że skóra staje się gładka, czysta i odświeżona. Dzięki GLOV nie ma potrzeby stosowania jakichkolwiek kosmetyków potrzebnych do tradycyjnego demakijażu, takich jak płyn micelarny, żel do mycia twarzy, peeling, tonik czy płatki kometyczne. GLOV jest wielokrotnego użytku do 3 miesięcy, hipoalergiczny oraz przebadany dermatologicznie, a także posiada certyfikaty Cruelty Free oraz Vegan. Teraz dostępna w innowacyjnym opakowaniu wykonanym z biodegradowalnej skrobi, którego rozkład zajmuje tylko kilka tygodni.

Produkt GLOV On-The-Go w ekologicznym, biodegradowalnym opakowaniu dostępny jest w sklepie internetowym rękawiczka w eco opakowaniu w cenie 39,90zł.

GLOV Moon Pads to waciki wielokrotnego użytku, które usuwają makijaż tylko przy użyciu wody lub ulubionych kosmetyków, zastępując nawet do 150 bawełnianych płatków kosmetycznych miesięcznie. Przebadane dermatologicznie, hipoalergiczne oraz bezpieczne dla każdego rodzaju skóry, posiadają także certyfikaty Cruelty Free oraz Vegan. Od teraz dostępne w innowacyjnym opakowaniu wykonanym z biodegradowalnej skrobi, którego rozkład zajmuje zaledwie kilka tygodni!

GLOV Moon Pads występują w dwóch wersjach – opakowania zawierają 3 lub 5 sztuk.

Produkt GLOV Moon Pads w ekologicznym opakowaniu – 3 szt. dostępny jest w sklepie internetowym Wielorazowe waciki 3 szt. w cenie 19,90zł.

Produkt GLOV Moon Pads w ekologicznym opakowaniu – 5 szt. dostępny jest w sklepie internetowym wielorazowe płatki 5 szt. w cenie 29,90zł.

Źródło: Materiały prasowe