Przed nami trzecia już edycja targów Natural Beauty w Starym Browarze w Poznaniu, która odbędzie się w dniach 28 i 29 września! Jeśli ktokolwiek nie mógł dotychczas zaprzyjaźnić się z tym wydarzeniem, już niedługo będzie miał okazję tę zaległość nadrobić. Przyjaźń nie jest tu słowem na wyrost – te niezwykłe targi kosmetyków naturalnych odbywają się cyklicznie, a kto zagościł na nich raz, ten chce więcej.


Nic dziwnego. Więcej natury to więcej zdrowia, a więcej zdrowia… to więcej piękna. Ten ciąg przyczynowo-skutkowy w wielkim skrócie wyjaśnia, dlaczego kosmetyki naturalne robią od pewnego czasu niespotykaną wcześniej furorę. To jednak coś więcej niż moda – jest to także wskaźnik coraz większej świadomości wśród Polek i Polaków, bowiem prócz kosmetyków naturalnych, będzie można wynieść z wydarzenia dużo cennych informacji.

Wszystko dzięki doświadczonym twórcom oraz właścicielom marek kosmetycznych, którzy osobiście zaprezentują swoje produkty, a także odpowiedzą na pytania. A wszystko to w atmosferze zupełnej naturalności…
Zapraszamy na to wydarzenie wszystkie osoby, które wysoko cenią sobie poszerzanie horyzontów, przekładające się także na przemyślane, świadome zakupy. Targi Natural Beauty – choć w stolicy Wielkopolski pojawiły się stosunkowo niedawno – promują taką postawę od lat.


Wstęp na wydarzenie jest całkowicie bezpłatny, co tym bardziej motywuje, by nie przegapić tak wspaniałej okazji do zaczerpnięcia wiedzy, poznania ciekawych ludzi, jak i zakupu kosmetyków w 100% naturalnych. Raz jeszcze gorąco zachęcamy i polecamy.
Stary Browar
Poznań, ul. Półwiejska 42
Atrium, poziom 0
Godziny otwarcia:
Sobota od 9:00 do 21:00
Niedziela od 10:00 do 20:00
Więcej informacji:
www.targinaturalbeauty.pl
https://www.facebook.com/events/402989586957986/

Źródło: Materiały prasowe