Słynąca z zamiłowania do ciekawych fryzur dziennikarka, prezenterka i blogerka Dorota Michałowska proponuje kilka szybkich stylizacji na lato.

Pierwsza propozycja dla tych z nas, które lubią po wyjściu z basenu, morza, czy oceanu wyglądać świeżo  i pięknie. Przy użyciu super oszczędnościowej suszarki Remington D5720 po mokrych i posklejanych włosach nie zostanie śladu w kilka minut. Zobaczcie!

Film: Sprawdź jak wysuszyć włosy nie niszcząc ich

Kiedy koleżanka odrywa Cię od pracy, pielęgnowania ogródka, gotowania obiadu lub codziennej czynności i proponuje kino „za chwilę” nie musimy wpadać w panikę. Dzięki prostownicy Remington Advanced Colour Protect w 5 minut zrobimy się na bóstwo i możemy iść śmiało podbijać kinowe sale. I nie tylko. Dorota Michałowska prezentuje elegancką fryzurę wyczarowaną w kilka minut.

Film: Sprawdź jak szybko wyprostować włosy

Lato to też czas zwariowanych imprez i prywatek. Dorota Michałowska została zaproszona na disco w stylu lat 80. W dodatku na wrotkach! Poniżej prezentuje stylizację na tę okazję, którą zrobiła dzięki karbownicy firmy Remington. Ciekawe jesteście jak wygląda? Zobaczcie same!

Film: Sprawdź jak pokarbować włosy

Źródło: Materiały prasowe