Nasza skóra bywa wymagająca, a dodatkowo lubi być rozpieszczana. Chcemy, aby zawsze była jedwabiście gładka, intensywnie odżywiona i nawilżona, a przy tym bosko pachniała. Taki efekt dają nowe Suflety do ciała NIVEA, które pokochasz za formułę, nowoczesne opakowanie i pięknie pachnącą skórę.

Od teraz codzienna pielęgnacja będzie jeszcze bardziej przyjemna niż dotychczas. Nowe NIVEA Suflety do ciała z drogocennymi perełkami olejku w kremie, zapewniają 24-godzinne nawilżenie, pozostawiając skórę jedwabiście miękką bez uczucia lepkości. Dodatkowym atutem są przyjemne zapachy, które utrzymują się na skórze przez cały dzień. Linię tworzy Suflet do ciała o tropikalnym zapachu kokosa i z perełkami olejku monoi oraz kwiat wiśni z olejkiem jojoba. Olejki w kremie i wygodnym opakowaniu pozwalają na łatwą aplikację oraz wykorzystanie produktu w całości.

NIVEA SUFLET DO CIAŁA KOKOS I OLEJEK MONOI
Intensywnie nawilżający, delikatny olejek w kremie, który pozostawia skórę jedwabiście gładką, bez uczucia lepkości. Zawiera drogocenne perełki olejku monoi. Zapewnia głębokie, 24-godzinne nawilżenie.  Szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy.
24,99 zł / 200 ml

NIVEA SUFLET DO CIAŁA KWIAT WIŚNI I OLEJEK JOJOBA

Subtelny zapach kwiatu wiśni i perełki olejku  to połączenie, które zapewnia głębokie, 24-godzinne nawilżenie bez klejącej się warstwy. Zawiera drogocenne perełki olejku jojoba.
Zapewnia głębokie, 24-godzinne nawilżenie. Szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy.
24,99 zł / 200 ml

Źródło: Materiały prasowe