Wakacje to czas podróży, zarówno krótszych, jak i tych dłuższych. Lista rzeczy, które planujemy ze sobą zabrać nigdy się nie kończy, a miejsce w walizce jest mocno ograniczone. Kto z nas nie zmagał się z niedomkniętym bagażem? Wielu producentów, wychodząc naprzeciw naszym wymaganiom, stara się ułatwić nam stresujący czas pakowania proponując przeróżne urządzenia kompaktowe.

Wakacyjne, letnie dni to dla nas czas podróży oraz relaksu. Czuj się dobrze bez względu na to, czy właśnie opalasz się na plaży lub wędrujesz po górach. Producenci stale tworzą kosmetyki i urządzenia kompaktowe, dzięki którym każda kobieta może zachować swój styl. Są poręczne, zajmują niewiele miejsca w walizce, a dodatkowo mają te same atrybuty, jak ich pierwowzory.

Powszechnie znane są już kompaktowe wersje suszarek, golarek, depilatorów i trymerów. Marka Remington, w trosce o wygodne podróżowanie każdej z nas, wyprodukowała również kilka wartych uwagi urządzeń. Jednym z nich jest prostownica do włosów w mniejszym rozmiarze. Air Plates Compact S2412 pozwoli nam wystylizować swoją fryzurę bez względu na okolicznościach! Dzięki innowacyjnej technologii, prostownica posiada zawieszane płytki, które dają możliwość uchwycenia wszystkich włosów jednym ruchem. Dodatkowo, cecha ta sprawia, że zewnętrzna strona obudowy zawsze pozostaje chłodna. Mimo, iż prostownica jest kompaktowa, nie stanowi to żadnych ograniczeń. Marka zadbała o to, aby jedynie uchwyt był krótszy. Najważniejsza część, czyli płytki- posiadają natomiast pełnowymiarową długość. Atut ten pozwala stworzyć wymarzoną fryzurę bez obaw o wydłużony czas przed lustrem. Dodatkową zaletą Air Plates jest optymalna temperatura 200°C, osiągalna już w 30 sekund.

Do swojej walizki możemy spakować także wałki termiczne PROluxe H9100. Dzięki technologii Dual Heat loki, które nimi wykonamy pozostaną nietknięte przez cały dzień. Niewątpliwym plusem tych wałków jest ekspresowy czas nagrzewania oraz samej stylizacji. Zestaw zawiera wałki w dwóch rozmiarach – 8 średnich i 12 dużych. Pozwoli to uzyskać zarówno luźne, jak i bardziej sprężyste loki.

Wyruszając w podróż, każda kobieta powinna zadbać o posiadanie produktów, dzięki którym będzie mogła cieszyć się wspaniałym look’iem. Podczas pakowania walizki powinnyśmy pamiętać o ograniczonym miejscu oraz wygodzie. Urządzenia kompaktowe nie obciążą bagażu, a zapewnią, że będziemy czuły się komfortowo i stylowo w każdej sytuacji.

Źródło: Materiały prasowe