Tarczyca bajkalska jest rośliną uznawaną za bogate źródło substancji aktywnych. Jej właściwości zostały nie tylko docenione w medycynie, ale także w kosmetyce. Surowiec ten pomaga w skuteczny sposób walczyć z wypadaniem włosów. Fakt ten został wykorzystany przez nową na rynku markę kosmetyczną Dermahair.

Pierwszym jej produktem jest innowacyjny szampon wykorzystujący moc tarczycy bajkalskiej- Dermahair Herbal przeciw wypadaniu włosów. 150 ml buteleczka z pompką sprawia, że kosmetyk jest łatwy w aplikacji i bardzo wydajny. Najważniejszym jego walorem jest odpowiednie połączenie składników. Tarczyca bajkalska odgrywa tutaj pierwszoplanową rolę. Mechanizm jej działania opiera się na aktywizacji, stymulacji i zahamowaniu starzenia komórek macierzystych. Dzięki regularnemu stosowaniu produktu włosy stają się zdrowsze i pełne blasku. Tarczyca bajkalska ma bezpośredni wpływ na wydłużenie fazy wzrostu włosa. Analizując jej szerokie właściwości lecznicze oraz kosmetyczne warto podkreślić, że nie tylko zapobiega wypadaniu włosów, ale także wyraźnie poprawia ich kondycje.

Badania aplikacyjne wykazały, że stosowanie szamponu Dermahair Herbal pozwala na uzyskanie następujących efektów:
– pozwala zahamować nadmierne wypadanie włosów,
-zagęszcza włosy,
-pozwala wzmocnić włosy,
-regeneruje strukturę włosa,
-przywraca zniszczonym włosom witalność i blask,
-daje uczucie odżywienia włosów,
-ułatwia rozczesywanie zarówno włosów mokrych, jak i suchych.

Ponadto badania potwierdziły, że Szampon DERMAHAIR jest produktem odpowiednim dla włosów osłabionych i nadmiernie wypadających. Nadaje się do codziennej pielęgnacji włosów i skóry głowy. Cena szamponu Dermahair Herbal -79 zł/ 150 ml Szampon Dermahair Herbal dostępny jest w sprzedaży internetowej na oficjalnej stronie producenta www.dermahair.pl

Źródło: Materiały prasowe