Jeżeli nie masz jeszcze prezentu dla ukochanej osoby, to ostatni moment na to, by pomyśleć o czymś specjalnym.Zapraszamy do Kontigo – magicznego miejsca, gdzie znajdziesz szeroki i unikalny asortyment produktów. Tam światowe trendy kosmetyczne spotykają się z wyjątkową obsługą, która zadba nie tylko o odpowiednią zawartość prezentu… ale i zainspirowane świąteczną atmosferą opakowanie.

Kontigo, czyli z Tobą!
Nazwa Kontigo wywodzi się z hiszpańskiego i portugalskiego słowa contigo czyli z TOBĄ! To nie tylko nazwa, to również najważniejsze przesłanie marki. Kontigo to sklepy kosmetyczne z wyjątkową obsługą, która nie tylko doradzii zarekomenduje kosmetyk uwzględniając potrzeby  i oczekiwania klientek.To miejsce gdzie każda kobieta może poczuć się wysłuchana, zrozumiana i zaopiekowana, bo to właśnie onajest Centrum świata Kontigo! Zadaniem Kontigo jest zadbanie o potrzeby pań i wydobycie  z nich tego, co już posiadają czyli NATURALNEGO PIĘKNA.

W tym pełnym stresu, chaosu świątecznym czasie, zaserwuj sobie odrobinę spokoju i pewności, że jest ktoś, kto o Ciebie zadba… Wizyta w Kontigo to jak kawa u najlepszego przyjaciela – w magicznym otoczeniu, z dala od problemów dnia codziennego i w samym centrum wyjątkowych potrzeb każdej kobiety.Wyjątkowa obsługa zadba o to, by Twój prezent trafił w gust najbardziej wymagających.

Kolorowe kosmetyki do makijażu? Produkty pielęgnacyjne do twarzy, ciała, włosów, akcesoria i zapachy? W Kontigo znajdziesz szeroki asortyment odzwierciedlających światowe trendy produktów: do makijażu, pielęgnacji, naturalnych, azjatyckich,a wśród nich marki stworzone przez ekspertów Kontigo specjalnie dla polskich kobiet.Większość z nich możesz przetestować w dedykowanych, higienicznych strefach do makijażu. Dzięki temu w szybki i łatwy sposób upewnisz się, że Twój prezent to najlepszy wybór!I kiedy już zaczynasz martwić się o jego zapakowanie…

Przychodzimy z pomocą. Zainspirowani magią świątecznego czasu, zapakujemy Twój prezent tak, by wyróżniał się spośród wszystkich pod wigilijnym drzewkiem.

Wszystkie produkty zakupione w Kontigo można zapakować między 15-23 grudnia we wszystkich sklepach stacjonarnych  z wyjątkiem sklepu Poznań-Franowo.

Źródło: Materiały prasowe