SKÓRA W MISTRZOWSKIEJ FORMIE DZIĘKI FITO-TAURYNIE
MEN ENERGY to kosmetyki, które doładowują skórę energią. Ich formuły sprawiają, że skóra staje się gładka  i nawilżona, a oznaki zmęczenia i zmarszczki zredukowane. FITO-TAURYNAzwiększa wydolność centrów energetycznych komórek , wypełnia skórę zdrową energią i wygładza zmarszczki. Dodatkowo jest skutecznym przeciwutleniaczem, chroni więc skórę przed negatywnym wpływem wolnych rodników i nie pozwala rozpędzić się procesowi starzenia.

 

SKŁAD LINII MEN ENERGY:
1.Hydro-żel 30+energy fito-taurine + hydro-matt complex
2.Energizujący krem przeciwzmarszczkowy40+energy fito-taurine + ultra-moisturecomplex
3.Energizujący krem przeciwzmarszczkowy 50+energy fito-taurine + ultra regeneratecomplex
4.Balsam po goleniu do skóry wrażliwej energy fito-taurine+ceramidy
5.Energizujący balsam po goleniu energy fito-taurine +Q10
6.Pasta oczyszczająca energy fito-taurine+activecarbon
7.Oczyszczający żel do mycia twarzyenergy fito-taurine+fruitacids

OPIS PRODUKTÓW WCHODZĄCYCH W SKŁAD LINII:

HYDRO-ŻEL 30+ NAWILŻA I MATUJE

Energia Cię rozpiera, a wygląd Twojej twarzy o tym nie świadczy? To zadanie specjalne dla hydro-żelu, który stworzono, by przywrócić skórze świeży wygląd, nawilżyć ją  i zmatowić, zmniejszyć widoczność porów. Za długo, by czekać na efekty? Poczujesz je już od pierwszego użycia! Stosuj regularnie, żeby pomóc Twojej skórze uzyskać efekt „doładowania”: zredukować oznaki zmęczenia oraz drobne zmarszczki, które są wynikiem intensywnego stylu życia. Produkt ma ultralekką formułę beztłuszczowego żelu, bardzo szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej, lepkiej warstwy.

Czym ładuje Twoją skórę?:

energy fito-taurine– ekstrakt z alg bogatych w taurynę, która zwiększa wydolność centrów
energetycznych komórek
hydro-mattcomplex– wyciąg z kory afrykańskiego drzewa, sprawia, ze skóra jest matowa,
nie świeci się.

Sposób użycia: codziennie rano i wieczorem nałóż hydro-żel na oczyszczona skórę twarzy.

Poj. 50 ml Cena 24,99 zł

ENERGIZUJACY KREMPRZECIWZMARSZCZKOWY 40+
Energia Cię rozpiera, a wygląd Twojej twarzy o tym nie świadczy?
To zadanie specjalne dla energizującego kremu przeciwzmarszczkowego, który stworzono, aby poprawić jędrność skóry, przywrócić odpowiednie nawilżenie, wygładzić naskórek, nadając skórze młodszy wygląd. Za długo, by czekać na efekty? Poczujesz je już od pierwszego użycia!Stosuj regularnie, żeby pomóc Twojej skórze uzyskać efekt „doładowania”: zredukować oznaki zmęczenia oraz zmniejszyć zmarszczki, które są wynikiem intensywnego stylu życia.Produkt ma lekką formułę, łatwą w stosowaniu. Bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy.

Poj. 50 ml Cena 24,99 zł

ENERGIZUJACY KREM PRZECIWZMARSZCZKOWY 50+
Energia Cię rozpiera, a wygląd Twojej twarzy o tym nie świadczy?
To zadanie specjalne dla energizującego kremu przeciwzmarszczkowego, który stworzono,aby poprawić jędrność i odżywienie skóry, przywracając jej miękkość i gładkość.Nie masz czasu, by czekać na efekty? Poczujesz je już od pierwszego użycia!Stosuj regularnie, żeby pomóc Twojej skórze uzyskać efekt „doładowania”: zredukować zmarszczki oraz oznaki zmęczenia, które są wynikiem intensywnego stylu życia. Produkt ma lekką formułę, łatwą w stosowaniu.Bardzo szybko się wchłania, nie pozostawiatłustej warstwy.

Poj. 50 ml Cena 24,99 zł

BALSAM PO GOLENIU DO SKÓRY WRAŻLIWEJ
Energia Cię rozpiera, a wygląd Twojej twarzy o tym nie świadczy?
To zadanie specjalne dla balsamu po goleniu do skóry wrażliwej, który otula skórę warstwą ochronną, intensywnie nawilża, regeneruje, chroni przed wysuszeniem. Natychmiast poprawia miękkość, gładkość  i elastyczność skóry. Lekka, nietłusta formuła szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustej warstwy.

Poj. 150 ml Cena 19,99 zł

ENERGIZUJĄCY BALSAM PO GOLENIU
Energia Cię rozpiera, a wygląd Twojej twarzy o tym nie świadczy?
To zadanie specjalne dla energizującego balsamu, który zapewni kompleksową pielęgnacje skóry po goleniu  z dodatkowym działaniem anti-ageing. Natychmiast poprawi gładkość i elastyczność skóry. Regularnie stosowany pomoże skórze uzyskać efekt „doładowania”, doda skórze świeżości. Lekka formuła szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustej warstwy.

Poj. 150 ml Cena 19,99zł

PASTA OCZYSZCZAJĄCA
Energia Cię rozpiera, a wygląd Twojej twarzy o tym nie świadczy?
To zadanie specjalne dla pasty oczyszczającej, któradoskonale oczyści skórę z wszelkich zanieczyszczeń, aby była gotowa do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Zawarte w niej peelingujące drobinki dodatkowo usuną martwy naskórek, dzięki czemu będzie ona przyjemna w dotyku.

Poj. 150 ml Cena 15,99 zł

OCZYSZCZAJĄCY ŻEL DO MYCIA TWARZY
Energia Cię rozpiera, a wygląd Twojej twarzy o tym nie świadczy?
To zadanie specjalne dla oczyszczającego żelu do mycia twarzy, którydoskonale oczyści skórę z wszelkich zanieczyszczeń tak aby była gotowa do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych..

Poj. 150 ml Cena 15,99 zł

Źródło: Materiały prasowe