W dzisiejszych czasach wygląd jest niezwykle ważnym elementem naszej codzienności. Starannie dobieramy ubrania, buty, czy dodatki. Czerń oraz biel to dla wielu sprawdzone, najchętniej wykorzystywane kolory w jesiennych stylizacjach. Jednak rozpoczęcie sezonu grzewczego to nie tylko zmiany w naszej garderobie.
Nasz organizm również dostosowuje się do mniej sprzyjającej aury. Objawiać się to może między innymi nadmiernym poceniem. Dlatego bardzo istotne jest to, aby zarówno latem jak i zimą codziennie dbać o higienę ciała. Z pewnością jednym z kosmetyków, których zarówno Panowie, jak i Panie powinni używać codziennie jest antyperspirant. Wybierając kosmetyk warto sięgnąć po taki, który zadba nie tylko o skórę, ale także o ubrania. Obawa przed pozostawieniem na ulubionych czarnych ubraniach białymi śladów, czy powstanie nieestetycznych, żółtych plam na białych koszulach nie jest już problemem. Aby tego uniknąć należy pamiętać o kilku zasadach:

1. Po porannym prysznicu dokładnie osuszamy pachy przed aplikacją antyperspirantu
2. Tuż przed użyciem antyperspirantu w formie sprayu należy nim mocno wstrząsnąć
3. Aby zminimalizować ryzyko wystąpienia plam, antyperspirant w sprayu aplikujemy
z odległości 15cm
4. Po odczekaniu ok. 1 min. możemy założyć ubranie
5. Nigdy nie aplikujemy antyperspirantu po nałożeniu na siebie ubrań

Jakie kosmetyki zatem powinniśmy wybrać? Dla Pań idealnym wyborem będą:

REXONA INVISIBLE BLACK+WHITE
Niezawodna i niewidoczna ochrona!
Chcesz pachnieć świeżo, czuć się pewnie i świetnie wyglądać przez cały dzień? Sięgnij po Rexona Invisible Black+White – wyjątkowy antyperspirant zapewniający skuteczną ochronę przed poceniem. Jego specjalnie opracowana formuła zapobiega powstawaniu nieestetycznych żółtych plam na białych tkaninach i białych śladów na czarnych ubraniach. Teraz możesz czuć się komfortowo w każdej stylizacji. W portfolio Rexona znajduje się także linia InvisiblePure oraz InvisibleAqua.
DOSTĘPNE OPAKOWANIA I CENA:
Antyperspirant w sprayu: 150 ml, 12,29 zł
Antyperspirant roll-on : 50 ml, 12,29 zł
Antyperspirant w sztyfcie: 40ml, 12,29zł

DOVE INVISIBLE DRY
Antyperspirant, który dba o kolory!
Dove pragnie, by kobiety na całym świecie zmieniły zdanie o kolorach
i mogły nosić swoje ulubione ubrania bez względu na ich barwę… DoveInvisibleDry to antyperspirant, który nie pozostawia widocznych śladów na ubraniach w 100 kolorach, zarówno na czerni jak i bieli. Badania potwierdziły, że nie tylko nie plami ubrań, ale także zachowuje wszystkie zalety antyperspirantówDove – skutecznie redukuje pocenie, a dzięki unikalnej formule z ¼ kremu nawilżającego, pielęgnuje delikatną skórę pod pachami.
DOSTĘPNE OPAKOWANIA I CENA:
Antyperspirant w sprayu: 150 ml, 14,49 zł
Antyperspirant roll-on: 50 ml, 14,49 zł
Antyperspirant w sztyfcie: 40ml, 14,49 zł

Z kolei dla Panów doskonale sprawdzą się:

REXONA MEN INVISIBLE BLACK+WHITE
Idealny dla mężczyzn, którzy lubią robić wrażenie!

Orzeźwienie i uczucie świeżości nawet do 48 godzin, a to wszystko bez białych śladów na Twoich stylowych ubraniach. Zawartość specjalnych, aktywnych mikrokapsułek MotionSense, które uwalniają zapach z każdym ruchem oraz kompozycji składników aktywnych zapewni długotrwałą ochronę Twojej skóry w każdej sytuacji. Wychodź wyzwaniom naprzeciw
z zapachem bogatym w drzewne nuty.
DOSTĘPNE OPAKOWANIA I CENA:
Antyperspirant w sprayu: 150 ml, 13,49 zł
Antyperspirant roll-on: 50 ml, 13,49 zł
Antyperspirant w sztyfcie: 40ml, 14,19 zł

DoveMen+CareInvisibleDry
Doskonała ochrona i pielęgnacja
AntyperspirantDoveMen+CareInvisibleDry w aerozolu zapewnia 48-godzinną ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem. Specjalnie opracowana formuła minimalizuje powstawanie białych śladów oraz żółtych plam na ubraniach, jednocześnie pielęgnując skórę pod pachami. Dzięki zawartości ¼ kremu nawilżającego chroni skórę pod pachami przed podrażnieniami.

DOSTĘPNE OPAKOWANIA I CENA:
Antyperspirant w sprayu: 150 ml, 15,69 zł
Antyperspirant roll-on: 50 ml,15,69 zł

AXE SIGNATURE
Twój styl – bez kompromisów.
Antyperspiranty AXE Signature dbają o świeżość i ubrania. Wszystko za sprawą specjalnie opracowanej technologii, która sprawia, że zawarte sole antyperspiracyjne pozostają niewidoczne – dzięki temu męskie koszule czy sportowe T-shirty są chronione przed białymi i żółtymi plamami. Kompozycja zapachowa to wyrafinowane połączenie nut agaru i wanilii, wzbogacone akcentami drzewnymi, które podkreślą indywidualny styl każdego mężczyzny.

DOSTĘPNE OPAKOWANIA I CENA
Antyperspirant w sztyfcie: 80ml, 15,99 zł
Antyperspirant w sprayu: 150ml, 15,99 zł
Antyperspirant w kulce: 50ml, 15,69 zł

Źródło: Materiały prasowe