Oliwka dla dzieci posiadająca dobry i naturalny skład to naprawdę uniwersalny kosmetyk, który pomoże Ci zastąpić kilka innych. Nie tylko Twój portfel odczuje różnicę ale także Twoja skóra. Naturalne oleje zawarte w oliwce doskonale pielęgnują naszą skórę oraz włosy, zawarte w niej witaminy zapewniają odżywienie i regenerację. Sprawdź jakie zastosowana może mieć oliwka dla dzieci w Twojej pielęgnacji .

1.Doskonale zmywa nawet wodoodporny makijaż

Wystarczy, że odrobinę oliwki wylejesz na wacik i przytrzymasz kilka sekund a Twój makijaż zostanie usunięty bez większego pocierania! Jeśli chcesz zdrobić demakijaż całej twarzy możesz oliwkę wylać na dłonie i rozmasować na całej twarzy, Twój makijaż natychmiast się rozpuści.

2.Pieleganuje i odżywia naszą skórę zastosowana zamiast balsamu

Naturalne olejki znajdujące się w oliwce zapewnią odżywienie i długotrwałe nawilżenie naszej skórze. Dodatkowo zapobiegnie rozstępom oraz nadmiernemu łuszczeniu się skóry.

3.Możesz olejować nią włosy

Wszystkie olejki nałożone na włosy potrafią zdziałać cuda, dlaczego więc nie użyć oliwki, czyi mieszanki kilku olejków! Nałożona na włosy zregeneruje je, wzmocni i zapewni cudowny blask!