Seria hiszpańskich kosmetyków GenoxageX35/20 powstała po wnikliwych badaniach nad wpływem naszego DNA na proces starzenia się skóry. Nowatorskie technologie dermokosmetyczne zastosowane w kosmetykach zyskują obecnie popularność na całym świecie. Sprawdź, co można znaleźć w nowej linii Genoxage!

Krem Genoxage X35/20 COMPLEX PROGRAM 5 Actions • 4 Weeks Booster (50 ml, ok. 440 zł)

Dzięki starannie opracowanej formule, krem zapewnia kompleksową kurację dla każdego typu skóry. Szybko i skutecznie działa z jednej strony na odbudowę i odnowę, z drugiej aktywuje, stymuluje oraz nawilża skórę. To doskonała baza dla kuracji przeciwstarzeniowej za pomocą pozostałych kosmetyków serii Genoxage X35/20. Kompozycja aktywnych składników, dzięki systematycznemu stosowaniu wpływa na przyspieszenie procesu odnowy komórkowej, poprawę elastyczności skóry i intensywnie ją nawilża. W efekcie skóra staje się gładka i miękka. Zaleca się stosowanie preparatu co najmniej trzy razy w roku – w styczniu, w celu oczyszczenia i odnowy skóry, która po jesieni i w zimie traci świeżość i jest podatna na podrażnienia, wiosną, aby przywrócić skórę do życia po mroźnych miesiącach zimowych i przygotować ją na pierwsze promienie słońca oraz we wrześniu, aby nawilżyć i zregenerować skórę po przyjęciu dużej dawki promieni słonecznych.

Krem Genoxage X35/20 VITAL ESSENTIAL Gene Booster w dwóch wersjach – do cery mieszanej i tłustej oraz do cery normalnej i suchej (50 ml, ok. 372 zł)

Zestaw specjalnie dobranych składników aktywnych VitalEssential przywraca młodość skórze oraz przeciwdziała jej przedwczesnemu starzeniu. Stosowanie kremu sprzyja odnowie komórkowej i w efekcie nadaje skórze młody, świeży i promienny wygląd. Kosmetyk idealnie współgra z kuracją Complex Program 5 Actions • 4 Weeks, intensywnym serum i kremem liftingującym okolice oczu i ust. Preparat przede wszystkim zapewnia równowagę hypolidową, nawilżając i odżywiając skórę. Zawarte w nim składniki przeciwutleniające i regenerujące poprawiają naturalną zdolność komórek do odbudowy i ochrony oraz zmniejszają ryzyko powstania trwałych uszkodzeń. Krem ogranicza powstawanie zmarszczek głębokich i mimicznych, a skóra odzyskuje blask, świeżość, odpowiednie napięcie i jędrność.

SERUM Genoxage X35/20 Gene Booster (30 ml, ok. 372 zł)

Badania i testy pokazują, że serum wykazuje działanie aż na 5 poziomach. Duże stężenie substancji aktywnych zapewnia wysoką skuteczność i trwałe efekty. Formuła serum umożliwia szybkie wchłanianie i przenikanie nawet do najgłębszych warstw skóry. Pobudza syntezę elementów macierzy pozakomórkowej, pobudzając skórę i przywracając jej odpowiednie napięcie i jędrność. Preparat pomaga także zmniejszyć wrażliwość skóry na szkodliwe czynniki zewnętrzne, a połączenie silnych przeciwutleniaczy zapewnia ochronę przed stresem oksydacyjnym. Serum pobudza naturalne mechanizmy odbudowy DNA i zmniejsza ryzyko powstawania trwałych uszkodzeń, a jego regularne stosowanie ogranicza powstawanie zmarszczek i linii mimicznych, dodatkowo zapobiegając przebarwieniom.

Krem Genoxage X35/20 Gene Booster liftingujący okolice oczu i ust (15 ml, ok. 255 zł)

Krem liftingujący ogranicza tworzenie się zmarszczek mimicznych wokół oczu i ust, nadając skórze elastyczność i jędrność. Najnowsze technologie i połączenie odpowiednich składników aktywnych o właściwościach przeciwobrzękowych pozwalają wyeliminować worki pod oczami i przywracają spojrzeniu utracony blask. Preparat zawiera składniki hamujące degradację elementów macierzy pozakomórkowej, wspomagając odbudowę skóry, nawilżając ją i przywracając jej elastyczność. Dodatkowo krem stymuluje wydzielanie endorfin, skutecznie zmniejszając nadreaktywność i poprawiając jędrność delikatnej skóry wokół oczu i ust.

Dystrybutorem kosmetyków Genoxage w Polsce jest firma POLMAX.

Źródło: Materiały prasowe