Przedświąteczny natłok obowiązków? Nagle orientujesz się, że do Wigilii został tydzień „z hakiem”, a Ty nadal nie masz prezentów dla najbliższych – ba, nawet pomysłów na nie? Spokojnie. Podrzucamy Ci kilka – do zrealizowania w najbliższym Rossmannie.
Pokaż, że jest Twoim numerem 1
Kosmetyki to niemal zawsze trafiony prezent, ale przy ich powinien być przemyślany. Krem dla określonego wieku, szczególnie u pań, może wywołać rozdrażnienie zamiast uśmiechu. Jeśli chodzi o mężczyzn to kwestia pielęgnacji nadal kuleje, choć trzeba przyznać – coraz mniej. Nasza propozycja? Kosmetyk, który nie tylko jest „bezpieczny” wiekowo, ale również niesie za sobą ważny przekaz. Prosto od Ciebie.

JANDA_krem_Nr 1_na dzień dobry i na dobranoc_50ml_53,99zł

Janda pack shoty_KREM NR 1_RGB

 

 

 

 

 

 

 

 

Gadżety, gadżety
Kochają je nie tylko mężczyźni, ale również kobiety i nastolatki. Kosmetyczne gadżety (i wszystkie inne również) mają to do siebie, że wszyscy je lubimy, ale rzadko sobie kupujemy. I to właśnie jest szansa dla Ciebie.Fankę makijażu ucieszą pędzle (my proponujemy te z serii For Your Beauty Premium). Możesz z nich zrobić dowolny zestaw. Do takiego „podstawowego” polecamy pędzle do pudru, różu i cieni do powiek. Dla bardziej zaawansowanych – pędzelki do nakładania korektora i podkładu. Świetnym dodatkiem będzie tacka do mycia pędzli.

For Your Beauty płytka do czyszczenia pędzli_1
Propozycją z zupełnie innej beczki może być elektroniczna szczoteczka do mycia twarzy z Rival de Loop. Wiele dziewczyn wspomina (np. komentując wpisy na blogach), że chciałoby taką mieć, ale ponieważ nie jest to zakup pierwszej potrzeby, to „jeszcze się nie złożyło”. Satysfakcja gwarantowana, a cena naprawdę konkurencyjna w stosunku do innych tego typu urządzeń dostępnych na rynku.

Rival de Loop szczoteczka elektryczna_42,99 zł_bez opakowania_s

Zapach szalonej młodości – dla nastolatek
Woda toaletowa to prezent, który zawsze jest mile widziany. My proponujemy młodzieżowe zapachy od marki B.U. Do wyboru jest pięć linii zapachowych, zamkniętych w designerskich puszkach. To już kultowy produkt dla młodych, energicznych dziewczyn. Cena: 40,99 zł / 1 szt. dostępne tylko w drogeriach Rossmann lub na www.rossmann.pl

B.U. nowe wody toaletowe - różne rodzaje - wybierz idealny dla siebie - ...

Dla małej księżniczki…
Pamiętasz jak byłaś mała i marzyłaś żeby zostać księżniczką, nosić wymyślne fryzury i malować się? J Wszystkie to przerabiałyśmy, dlatego na pewno już zgadujesz co wywoła uśmiech na twarzy dziewczynki J Samodzielne skomponowanie „różowego zestawu piękności” da ci frajdę co najmniej porównywalną z tą obdarowanej –sprawdziłyśmy!

Zestaw dla dziewczynki do włosów.

Wszystkie produkty są dostępne w Drogeriach Rossmann i na www.rossmann.pl

Źródło: Materiały prasowe