Która z nas nie marzy o pięknych i gęstych brwiach? Dodają one uroku oraz odpowiednio
wyregulowane podkreślają piękno spojrzenia. Tym razem miałyśmy okazje przetestować dla Was Długotrwały płynny liner do brwi.

Od producenta:

Płynny liner do brwi w trzech różnych odcieniach o matowym wykończeniu. Jego formuła zapewnia wysoki komfort aplikacji, dzięki czemu łatwo uzyskać pożądany wygląd brwi.W celu osiągnięcia najbardziej naturalnego efektu, po aplikacji produkt należy delikatnie rozetrzeć przy pomocy szczoteczki.

DSC_1163

Opinia:

Najjaśniejszy odcień 01 idealnie pasuje do blondów i rudości oraz do jasnych karnacji. Ocień 02 sprawdzi się u szatynek oraz kobiet posiadających oliwkową karnacje. Najciemniejszy kolor 03 z pewnością przypadnie do gustu brunetkom oraz osobom z ciemną karnacją. Linery wyposażone są w bardzo precyzyjny pędzelek, który pozwala na dokładne wypełnienie i podkreślenie brwi.

DSC_1165

Opakowania linerów są bardzo poręczne, z łatwością trzyma się je w dłoni, nie wyślizgują się. Płynny wypełniacz ma świetną pigmentacje, zapewnia długotrwały efekt podkreślonych brwi. W ciągu dnia nie rozmazuje się, po nałożeniu dosyć szybko zastyga. Liner posiada wachlarz możliwości, pozwala na uzyskanie delikatnych i ujarzmionych brwi, stopniując go możemy wyczarować mocno wyrysowany efekt tak jak w przypadku używania kredek.

DSC_1171

Linery są odporne na działanie temperatury, w trakcie dnia nie kruszą, nie ścierają i nie roztapiają się. Kolorki występują w chłodnych odcieniach, nie zmieniają swojej barwy w ciągu dnia, pozwalają na uzyskanie efektu półmatowych brwi.

DSC_1177-vert

Warto? oczywiście, że tak, świetna jakość, konsystencja i trwałość zapewnią ci idealne brwi.