Makijaż oczu najczęściej skupia się na powiekach i rzęsach. Jednak to brwi, które zazwyczaj pomijamy, podkreślają wygląd twarzy oraz głębię spojrzenia. Wraz z marką Golden Rose podpowiadamy, jak wykonać estetyczny makijaż brwi.

Nieczęsto możemy pochwalić się idealnym, wypełnionym włoskami, łukiem brwiowym. Zazwyczaj musimy dopomóc naturze i delikatnie je pogrubić lub wydłużyć, a przede wszystkim odrobinę przyciemnić. Warto w swojej kosmetyczce mieć kilka kosmetyków dedykowanych do makijażu brwi, dzięki którym podkreślimy je w szybki oraz prosty sposób.

Idealne wypełnienie

Kolor kredki do brwi powinien być najbardziej zbliżony do ich naturalnego odcienia. W pierwszej kolejności wypełniamy łuk kolorem przy pomocy Longstay Precise Browliner marki Golden Rose i rysujemy brakujące włoski, po czym szczotkujemy brew w celu usunięcia nadmiaru kosmetyku.

Precise_Browliner_101-105-1

Zaletą produktu jest umieszczona na końcówce szczoteczka do wyczesywania brwi. Zamiast kredki możemy użyć także długotrwałego, płynnego linera Longstay Liquid Browliner lub przyciemniającej maskary Brow Color Tinted Eyebrow Mascara dostępnej w aż 7 kolorach.

Tinted-Eyebrow-Mascara_01-07

Następnie obrysowujemy dolny łuk, nadając mu kształtu. To samo wykonujemy na górnym łuku i  całość wypełniamy pudrem do brwi Eyebrow Powder. W ofercie marki Golden Rose znajdziemy 7 atrakcyjnych kolorów, co powoli idealnie dobrać kosmetyk.

papapa

Zaczynamy od zewnętrznej części brwi, którą zaznaczamy mocniej i kierujemy się do jej wewnętrznej części, gdzie odcień będzie delikatniejszy. Makijaż utrwalamy specjalnym żelem stylizującym Longstay Brow Styling Gel, który zapewnia odpowiedni kształt i nie skleja oraz nadaje perfekcyjny wygląd przez cały dzień.

Źródło: Materiały prasowe