Efekt opalonej i nawilżonej skóry za pomocą jednej chusteczki, dodatkowo wypielęgnowana skóra o pięknym słonecznym kolorycie, specjalnie dla Was przetestowałyśmy nowość firmy Efektima Pharmacare SUNFREE-SPA – Chusteczka samoopalająca!

sunfree-spaOpis produktu:

Wyjątkowa, odpowiednio nasączona chusteczka brązująca o przyjemnym zapachu, do stosowania na twarz i ciało. Starannie dobrane składniki oraz formuła chusteczki zapewniają komfort i skuteczność stosowania. Piękną opaleniznę uzyskujemy dzięki roślinnemu, naturalnemu składnikowi DHA pozyskiwanemu z pszenicy i rzepaku. Posiada on również działanie pielęgnujące dodatkowo wzmocnione poprzez kwas hialuronowy, kolagen i elastynę oraz witaminę E. Chusteczka pozwala na szybką, wygodną i równomierną aplikację. Zapobiega pojawianiu się smug i przebarwień. Efektem zabiegu jest ładnie opalona i zadbana skóra.

Opinia:

Chusteczka jest biała i przypomina wyglądem tradycyjne chusteczki nawilżane. Ładnie i delikatnie pachnie, nie jest wyczuwalny zapach samoopalacza. Produkt jest dobrze nawilżony, jedna saszetka starcza na użycie do 3 razy na twarz, w przypadku użycia na ciało jest jednorazowa. Opalenizna była widoczna już po ok.3 godzinach od aplikacji. Chusteczka zastosowana na twarz dawała efekt ładnej, subtelnej opalenizny, nie pozostawiała smug. Dodatkowo wyczuwalne było uczucie nawilżonej i wypielęgnowanej skóry. Chusteczka zastosowana na ciało dawała bardzo delikatny efekt opalenizny, który był lepiej widoczny dopiero po kilkukrotnej aplikacji na ciało w ciągu dnia. Skóra również w tym miejscu zyskała odpowiednie nawilżenie. Opalenizna uzyskana za pomocą chusteczki ma kolor brązowo-beżowy, w żadnym wypadku nie pomarańczowy, dlatego uzyskany efekt jest bardziej naturalny. Efekt wizualny opalenizny utrzymuje się przez ok. 3 dni.

Chusteczka samoopalająca to na pewno dobre rozwiązanie w przypadku uzyskania naturalnej subtelnej opalenizny w okresie jesienno-zimowym a także wiosną i początkiem lata.

Testerka : Monika