Chcesz mieć zdrowy i olśniewający uśmiech? To marzenie większości kobiet. Poznaj sposoby na zdrowe i piękne zęby, aby zachować na przyszłość ich biel i cieszyć się w pełni swoim życiem. Na wpływ koloru zębów wpływają przede wszystkim geny, to one decydują o mineralizacji tkanek i o odcieniu szkliwa.

 • Myj zęby po każdym posiłku, aby nie powodować próchnicy najlepiej pastą zawierającą fluorki.
 • Stosuj przynajmniej raz na dzień nić dentystyczną dzięki temu wyczyścisz trudno dostępne miejsca przestrzeni między zębowych.
 • Czyść język specjalnym czyścikiem, po myciu zębów przed snem nic już nie jedz.
 • Nadmierne spożywanie produktów zawierających cukier, powoduje powstawanie próchnicy, ogranicz jedzenie chipsów oraz paluszków.
 • Przynajmniej dwa razy w roku odwiedź dentystę, dzięki temu możliwe dolegliwości zostaną wykryte szybciej i łatwiej będzie się ich pozbyć.

 • Wykonuj masaż dziąseł, dzięki czemu zanieczyszczenia, które powodują choroby zostaną szybciej usunięte.
 • Stosuj płyny do jamy ustnej zawierają one właściwe pH, dzięki czemu zapobiegają gromadzeniu się bakterii oraz chronią szyjki zębów przed próchnicą.
 • Nie próbuj domowych sposobów na wybielanie zębów lepiej zgłoś się do specjalistów, mogą uszkodzić szkliwo oraz zwiększyć ryzyko powstawania próchnicy.
 • Spróbuj wybielania pod kontrolą dentysty. Jest szereg możliwości wybielania zębów m.in. wybielanie z pomocą nakładki z żelem, lekarz robi odcisk naszej szczęki dobiera nam odpowiednio żel i nakładkę, którą zabieramy do domu. Rozjaśnianie trwa do dwóch tygodni. Koszt zabiegu wynosi od 500 do 1200zł.

Ciesz się na długo białym i zdrowym uśmiechem.

3 KOMENTARZE

 1. Ja tak jak koleżanka stosuję iWhite, nakładki i pastę i efekty są rewelacyjne 🙂

 2. Polecam do wypróbowania system iWhite 🙂 Ja używam już kilka miesięcy i jestem zachwycona efektami 🙂

 3. Mycie zębów nie ma tu nic do rzeczy. Dzikie plemiona szczoteczki na oczy nie widziały, osad mają a próchnicy nie. Jedyne co może nam zapewnić zdrowe zęby to odpowiednia dieta. Masło, mleko niepasteryzowane, ryby, sery, jaja, mięso – wszystko pochodzenia naturalnego, od zwierząt jedzących trawę a nie z fabryk żywnościowych wychowanych na hormonach, antybiotykach i paszy z kukurydzy gmo. Potrzeba nam tzw. czynnika x. Sama wypróbowałam na sobie i faktycznie – próchnica powoli się cofa.

Comments are closed.